Ważniejsze projekty
nie musisz rozumieć co robimy, by dostać to, czego potrzebujesz

Namiętność - gra erotyczna

Nieważne jaki macie staż w związku, nieważne na której randce jesteście, nieważne ile macie lat. Ważne, że lubicie seks i wiecie, że niezwykle istotnym elementem jest spędzać czas ze sobą. Ten czas można świetnie umilić ściągając naszą aplikację.

Prawda czy Wyzwanie

Zasady są proste – osoba rozpoczynająca grę, wskazuje osobę. Ten, kto zostanie wskazany musi wybrać pomiędzy odpowiedzią na często zaskakujące, śmieszne i niecodzienne pytanie lub wykonaniem zadania.

Erotyczna prawda czy wyzwanie

Nowa, erotyczna wersja popularnej gry Prawda czy Wyzwanie. Jeżeli dopadła Was nuda, nie macie pomysłu na grę w gronie znajomych, jednym słowem, szukacie rozrywki, ta aplikacja uratuje waszą imprezę. Bawić się można w dowolną liczbę osób.

AutoKam

AutoKam to prosty i wygodny wideorejestrator, służący jako czarna skrzynka/kamera samochodowa. Obsługuje systemy Android 3.0 wzwyż. Dzięki aplikacji, każdy kierowca jest w stanie udowodnić winę sprawcy wypadku, obronić się przed próbą wyłudzenia odszkodowania czy po prostu nagrać niebezpieczne zachowanie innych kierowców na drodze.

Nasza ekipa

Jesteśmy starym, zgredziałym zespołem, który w przerwie narzekań na ZUS skrobnie jakąś aplikacyjkę :). Pracujemy głównie zdalnie, bo ciężko odłączyć nas od aparatury.

Krzysztof Koza / Mistrz cechu programistów

Jeden z tych typowych informatyków w sweterku z reniferami. Większość czasu uprzykrza życie grafikom. Zdarza się też, że wpadnie na jakiś pomysł, a nawet wystarczy mu chęci na realizację. Stara skupić się tylko na programowaniu, ale niestety, czasami trzeba podpisać jakieś papierki i pogonić ludzi do roboty. A gdzie Bubel nie może, tam Kozę pośle. Jeżeli natrafisz kiedyś na jakiś błąd w naszej aplikacji, to znaczy, że ktoś go odpiął od kroplówki. Jego syn jest dowodem na to, że czasami robi coś, co ma ręce i nogi na właściwym miejscu.

KONTAKT: krzysztof.koza@xynapse.pl

Mistrz cechu kierowników / Łukasz Bubel

Człowiek od najpaskudniejszej roboty, której nikt nie chce się nigdy podjąć w firmie (a nazwisko mu tego nie ułatwia). Jest odpowiedzialny za wstępne ogarnianie i porządki w ustaleniach dotyczących zarówno wymagań Klientów, kierowanych do realizacji, jak i wewnętrznych spraw projektowych. Wielokrotnie uczestniczył w różnorakich projektach IT. Czyta książki, niektóre nawet dwa razy (za resztę ekipy). Lubi szybkie serwery, nowe technologie, fotografie i steki po argentyńsku. Kiedy nie zajmuje się wymyslaniem kolejnych planów zdobycia kontroli nad wszechświatem, gra w szachy i tańczy salsę.

KONTAKT: lukasz.bubel@xynapse.pl

Marketingowiec / może to właśnie Ty?

Siłą woli gnie metal, czyta w myślach, zna 14 języków (w tym Narzecza Kongo), posługuje się biegle pismem klinowym i... zupełnie przypadkiem rozumie, co nieco, na czym polega marketing, jak działa rynek aplikacji mobilnych oraz co zrobić aby produktem mogły cieszyć się rzesze użytkowników (a nie tylko my)... To naprawdę Ty? Napisz do nas.

KONTAKT: xynapse@xynapse.pl

Nasz prywatny David Copperfield ds. graficznych / Magda Małoszuk

Ta od brudnej HTMLowej i CSSowej roboty. Mimo swojej kreatywności, musi się pogodzić z wiecznym niańczeniem programistów. W firmie wykonuje większą część prac graficznych, głównie związanych z aplikacjami webowymi, zajmuje się także projektowaniem interfejsów graficznych. Hobbystycznie lubuje się w czyszczeniu i modernizacji komputerów. Poza sprawami stricte informatycznymi, namiętnie zajada pierogi ze spaghetti.

KONTAKT: magdalena.maloszuk@xynapse.pl

Artur Oleszczuk / Młodszy cieśla ds. graficznych

Od najmłodszych lat rzeźbi w grafice. Teksturuje, modeluje, tańczy, śpiewa i rysuje. W Xynapse w znacznej części odpowiedzialny jest za tworzenie ikon oraz elementów graficznych aplikacji. W przyszłości rozważamy przesunięcie go do działu skarg i zażaleń, ze względu na chęć wykonywania pracy technika dentystycznego.

KONTAKT: artur.oleszczuk@xynapse.pl