Ważniejsze projekty
nie musisz rozumieć co robimy, by dostać to, czego potrzebujesz

Erotyczna prawda czy wyzwanie

Nowa, erotyczna wersja popularnej gry Prawda czy Wyzwanie. Jeżeli dopadła Was nuda, nie macie pomysłu na grę w gronie znajomych, jednym słowem, szukacie rozrywki, ta aplikacja uratuje waszą imprezę. Bawić się można w dowolną liczbę osób.

AutoKam

AutoKam to prosty i wygodny wideorejestrator, służący jako czarna skrzynka/kamera samochodowa. Obsługuje systemy Android 3.0 wzwyż. Dzięki aplikacji, każdy kierowca jest w stanie udowodnić winę sprawcy wypadku, obronić się przed próbą wyłudzenia odszkodowania czy po prostu nagrać niebezpieczne zachowanie innych kierowców na drodze.

Prawda czy Wyzwanie

Zasady są proste – osoba rozpoczynająca grę, wskazuje osobę. Ten, kto zostanie wskazany musi wybrać pomiędzy odpowiedzią na często zaskakujące, śmieszne i niecodzienne pytanie lub wykonaniem zadania.

Namiętność - gra erotyczna

Nieważne jaki macie staż w związku, nieważne na której randce jesteście, nieważne ile macie lat. Ważne, że lubicie seks i wiecie, że niezwykle istotnym elementem jest spędzać czas ze sobą. Ten czas można świetnie umilić ściągając naszą aplikację.

Kim jesteśmy

Firma Xynapse powstała oficjalnie w 2013, natomiast prace koncepcyjne nad pierwszymi aplikacjami zostały rozpoczęte już w 2012 roku. Wtedy to od prostych pomysłów zaczęliśmy budować powoli nasze oprogramowanie, dbając zarówno o jego jakość jak i użyteczność.

Obecnie wciąż staramy się dostrzegać szybko potrzeby ludzi dla których tworzymy i dostarczać im to, czego szukają. Jesteśmy grupą ludzi o różnych zainteresowaniach, dzięki czemu możemy pozwolić sobie na elastyczne, ale i spójne podejście do zagadnienia oprogramowania.

Nasze projekty często rozpoczynaliśmy na tyle spontanicznie, że nie mieliśmy pojęcia co z tego wyjdzie. Przykładem może być AutoKam, którego pierwsza wersja powstała podczas przydługawej i nudnej jazdy autokarem. Właściwie to tworząc aplikacje, dążymy do tego, żeby jedynymi negatywnymi komentarzami były takie, że nie potrafią one przesadzać kwiatków (jeszcze :). Tak szczerze, to nie wiemy czy ktokolwiek czyta takie strony, ale skoro już był odnośnik, to coś wpisaliśmy :).