Ważniejsze projekty
nie musisz rozumieć co robimy, by dostać to, czego potrzebujesz

Prawda czy Wyzwanie

Zasady są proste – osoba rozpoczynająca grę, wskazuje osobę. Ten, kto zostanie wskazany musi wybrać pomiędzy odpowiedzią na często zaskakujące, śmieszne i niecodzienne pytanie lub wykonaniem zadania.

Erotyczna prawda czy wyzwanie

Nowa, erotyczna wersja popularnej gry Prawda czy Wyzwanie. Jeżeli dopadła Was nuda, nie macie pomysłu na grę w gronie znajomych, jednym słowem, szukacie rozrywki, ta aplikacja uratuje waszą imprezę. Bawić się można w dowolną liczbę osób.

Namiętność - gra erotyczna

Nieważne jaki macie staż w związku, nieważne na której randce jesteście, nieważne ile macie lat. Ważne, że lubicie seks i wiecie, że niezwykle istotnym elementem jest spędzać czas ze sobą. Ten czas można świetnie umilić ściągając naszą aplikację.

AutoKam

AutoKam to prosty i wygodny wideorejestrator, służący jako czarna skrzynka/kamera samochodowa. Obsługuje systemy Android 3.0 wzwyż. Dzięki aplikacji, każdy kierowca jest w stanie udowodnić winę sprawcy wypadku, obronić się przed próbą wyłudzenia odszkodowania czy po prostu nagrać niebezpieczne zachowanie innych kierowców na drodze.

Kim jesteśmy

Firma Xynapse powstała oficjalnie w 2013, natomiast prace koncepcyjne nad pierwszymi aplikacjami zostały rozpoczęte już w 2012 roku. Wtedy to od prostych pomysłów zaczęliśmy budować powoli nasze oprogramowanie, dbając zarówno o jego jakość jak i użyteczność.

Obecnie wciąż staramy się dostrzegać szybko potrzeby ludzi dla których tworzymy i dostarczać im to, czego szukają. Jesteśmy grupą ludzi o różnych zainteresowaniach, dzięki czemu możemy pozwolić sobie na elastyczne, ale i spójne podejście do zagadnienia oprogramowania.

Nasze projekty często rozpoczynaliśmy na tyle spontanicznie, że nie mieliśmy pojęcia co z tego wyjdzie. Przykładem może być AutoKam, którego pierwsza wersja powstała podczas przydługawej i nudnej jazdy autokarem. Właściwie to tworząc aplikacje, dążymy do tego, żeby jedynymi negatywnymi komentarzami były takie, że nie potrafią one przesadzać kwiatków (jeszcze :). Tak szczerze, to nie wiemy czy ktokolwiek czyta takie strony, ale skoro już był odnośnik, to coś wpisaliśmy :).