Ważniejsze projekty
nie musisz rozumieć co robimy, by dostać to, czego potrzebujesz

AutoKam

AutoKam to prosty i wygodny wideorejestrator, służący jako czarna skrzynka/kamera samochodowa. Obsługuje systemy Android 3.0 wzwyż. Dzięki aplikacji, każdy kierowca jest w stanie udowodnić winę sprawcy wypadku, obronić się przed próbą wyłudzenia odszkodowania czy po prostu nagrać niebezpieczne zachowanie innych kierowców na drodze.

Namiętność - gra erotyczna

Nieważne jaki macie staż w związku, nieważne na której randce jesteście, nieważne ile macie lat. Ważne, że lubicie seks i wiecie, że niezwykle istotnym elementem jest spędzać czas ze sobą. Ten czas można świetnie umilić ściągając naszą aplikację.

Erotyczna prawda czy wyzwanie

Nowa, erotyczna wersja popularnej gry Prawda czy Wyzwanie. Jeżeli dopadła Was nuda, nie macie pomysłu na grę w gronie znajomych, jednym słowem, szukacie rozrywki, ta aplikacja uratuje waszą imprezę. Bawić się można w dowolną liczbę osób.

Prawda czy Wyzwanie

Zasady są proste – osoba rozpoczynająca grę, wskazuje osobę. Ten, kto zostanie wskazany musi wybrać pomiędzy odpowiedzią na często zaskakujące, śmieszne i niecodzienne pytanie lub wykonaniem zadania.

Współpracuj z nami

Jeżeli:
  • chciałbyś opublikować aplikację
  • masz pomysł i potrzebujesz fachowej pomocy/ekipy do realizacji projektu
  • szukasz miejsca na staż/praktyki
  • myślisz, że byłbyś w stanie pomóc w rozwoju naszych obecnych aplikacji
Skontaktuj się z nami. Chętnie wspieramy ciekawe pomysły. Jeżeli Twój projekt będzie interesujący, istnieje możliwość stałej współpracy na negocjowalnych warunkach.

Zanim jednak do nas napiszesz, pamiętaj, że nie jesteśmy typowym "młodym i dynamicznie rozwijającym się zespołem", ale ludźmi, którzy faktycznie chcą robić coś, co ma znaczenie. Jesteśmy zwolennikami pracy zdalnej, więc ważnym jest, abyś sam potrafił sobie zapewnić warunki do pracy. Angażując się w projekt, chcemy zarówno zarobić jak i stworzyć coś fajnego i dokładnie tego samego oczekujemy od innych.

Jeżeli uważasz, że takie warunki współpracy Ci odpowiadają, możesz się z nami skontaktować przez dział Kontakt a odezwiemy się do Ciebie (nie tak jak działy HR, serio odpiszemy :).